fbpx


Wejdź do krainy Melulu i...

poczub się z Tutujem. Pochichraj z Żużu. Wyrusz z Melą Melulu w drogę!
Poznaj opowieść o wyruszaniu w daleką wyprawę. Opowieść nasączoną emocjami. Zanurzoną w sosie z przygód i egzotycznych smaczków. O małych dużych marzeniach. O odwadze. I o przyjaźni, która zaczęła się w baaardzo nietypowym miejscu.

I żeby nie było tak poważnie to też o papierze z kupy słonia, turlaniu po polach herbaty, malowaniu kuperkiem esów-floresów, wspinaniu na Lwią Skałę i śmierdzącym zgniłymi jajami Straszku.

Myślę, że to mądre książki, mimo tej kupy i zgniłych jaj;)


Nie! Nie pomyliłam się

Wiem już na pewno, że będą dwie książki! Tyle napisałam. A potem będą kolejne z różnych zakątków świata. Stwórzmy najpierw tę pierwszą, ok?

Po prostu zróbmy razem prawdziwą książkę!
Chcesz?

Kliknij w logo, by zobaczyć, co dla Ciebie przygotowałam. Wskakuj do Akademii Melulu, której drzwi otwieram 15 czerwca!

Chcesz więcej? Ależ będzie, oczywiście! Szykuję dla Ciebie rozdział książki za darmo i mnóstwo historii „od kuchni”. To wszystko w Akademii Melulu!
Tylko się zapisz


A gdyby tak mądrze opowiedzieć dziecku o

marzeniach, o przyjaźni, która rodzi się w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie, o odwadze właśnie, ale też strachu i o wyruszaniu w najpiękniejszą daleką podróż? A gdyby podać to wszystko na pstrokatym talerzu zbudowanym z dziecięcej wyobraźni? Dodać śmichy-chichy, rozbrajające dialogi i prztyczki oraz dużo, dużo czułości?

Stworzyć bohaterów z krwi i kości (no i z futra też). Nieidealnych. Ze słabościami. Ale z nieodpartym urokiem. Próbujących wyjść poza to, co doskonale znają? Takich do pokochania. Do mocnego pokochania?

Już to zrobiłam. Właśnie w tej książce dla Twojego dziecka!

Wyprawa dookoła świata to niemałe wyzwanie

Ba! Nawet ogromniaste. Nie taka prosta sprawa. Bo jak tu zostawić wszystko, co doskonale się zna i wyruszyć w nieznane. I po co? I czy w ogóle do tego dojdzie? Jak rozłożyć swojego Straszka na łopatki, gdy skrada się za plecami i sprawia, że najlepiej to zakryć oczy i drżeć. I nigdzie się nie ruszać.
To tak naprawdę dopiero początek! Zanim Mela Melulu, Tutuji i Żużu gdziekolwiek wyruszą, muszą nauczyć się kilku rzeczy.

 

wystraszony Tutuji

Przede wszystkim o sobie. Przekonać się, że są odważniejsi niż im się wydaje. Świat ma im tyle do zaoferowania!


Każdy kiedyś wyrusza w jakąś podróż

Prędzej czy później otwiera się na nowe wyzwania i spełnia swoje marzenia. Nawet jeśli wymaga to wysiłku, czasu i pokonania obaw. Jeśli Ci się zdaje, że jest to tylko historia o małej dziewczynce, futrzanym rozgadanym ośle i oczytanym i wrażliwym świetliku, jeśli myślisz, że to jedynie historia o wyruszaniu w podróż i stawaniu się przyjacielem, koniecznie przekonaj się, że to coś więcej. Odkryj i odnajdź coś dla siebie.

Bo to historia zarówno dla Twojego dziecka, jak i Ciebie. Mam nadzieję, że i mali i Ci „bardziej dorośli” odnajdą w niej swoje ulubione momenty.

I wiesz co? Pssst... powiem Ci coś na ucho


Te historie wydarzyły się naprawdę! Serio! Mimo, że są przyprószone MAGIĄ.Wejdź do krainy Melulu i zobacz co oni tam wyrabiają

Koniecznie weź za rękę dziecko. Właśnie tego łobuza, któremu codziennie czytasz historie i opowieści przed snem.
Tego, którego codziennie próbujesz zaganiać do łóżka wołami, krowami, owcami i czym tam jeszcze. Teraz to będzie pikuś, bułka z masłem i małe piwo.

DLACZEGO?

Bo ta książka przyciągnie go szybciej niż wszystkie woły razem wzięte.
Jeżeli nie masz akurat łobuza na stanie, też zapraszam!

Jestem pewna, że wokół Ciebie biega ich mnóstwo: wnuczek i wnuczków, bratanków i siostrzenic, synów znajomej i córek znajomego.


linia końcowa ze żwietlikami

Dołącz do bezpłatnej Akademii Melulu! Zgarnij rozdział książki za darmo i 10% zniżki na jej zakup.

 

Czekają na Ciebie bonusy:
zakładka, kolorowanki, pieczątka i dedykacja. Ha! A co!