fbpx

Mela Melulu

No! Nareszcie! Melka dała się uchwycić, gdy akurat nie biegła jak superstrzała:). Teraz gdy spokojnie stoi, możesz ją pokolorować i ozdobić jej ubranko. Możesz tez dorysować wszystko to, czym mogłaby się bawić. Popatrz, co znajduje się w Twoim pokoju. Może pożyczysz jej kilka zabawek, dorysowując je obok?

Jaka ona będzie wtedy przeszczęśliwa!

Zdradzę Ci, że uwielbia też różne skarby. To może być dosłownie wszystko: wstążeczki, figurki, koraliki, karteczki, samochodziki.

Straszek

Nie wiem, czy chcesz, by Straszek zawitał u ciebie w domu, ale jak zaczniesz go łaskotać kredkami i mazakami, to się rozchmurzy i już nie będzie taki straszny.

Na pewno Ci się uda!

Koniecznie dorysuj wokół niego latające muchy! To znak, że strasznie śmierdzi. Już na pewno wiesz, czym. Zgniłymi jajami!

Miłej zabawy!

Świetlik Żużu

Do krainy Melulu wleciał specjalista od malowania świetlnych esów-floresów! Świetlik Żużu! Małe, ale jakie odważne stworzonko! Ma mocno świecący i mocno żółty kuperek. Bajeranckie trampki, melonik i marynarkę we wzory. Narysujesz je?

Zawiesisz go obok osiołka Tutuja, gdy go pokolorujesz? Wiesz, że są najlepszymi przyjaciółmi. Początek ich znajomości wcale na to nie wskazywał. Ale wiesz, jak to zazwyczaj jest. Kto się czubi, ten się…

Miłej zabawy!

Osiołek Tutuji

Wiesz, że dzieciaki z Gangu Melulu wybrały Tutuja w buraczkowym futrze? Odbyło się wielkie głosowanie i tak wspólnie zdecydowaliśmy, że osiołek będzie skakał właśnie w tym kolorze.

Ale wiesz co?

Przecież wyobraźnia nie ma granic. Możesz go pokolorować na swój ulubiony! Może mieć wzorki lub być tęczowy! To Ty decydujesz.

Miłej zabawy!