fbpx

Czytamy z Volvo - Mela Melulu też

Być pomiędzy Marcinem Prokopem, Izą Michtą, Anną Świątek, Katarzyną Vanevską, Agnieszką Misiewicz, Weroniką Szelęgiewicz, Katarzyną Wierzbicką, Barbarą Gawryluk i Katarzyną Pruszkowską... Poczułam się przez chwilę jak wyśmienite nadzienie wybornego ciasteczka. Do schrupania, pochłonięcia jednym kęsem. Taki środeczek Oreo, albo karpatki bądź wuzetki, eklerka lub jeszcze ptysia. Tak słodko. W takim towarzystwie czytać swoją książkę to zaszczyt! W czaderskiej akcji czytelniczej Volvo Car PGD Kraków dla dzieciaków! Ogrzewamy się z Melą Melulu w cieple i blasku, przytulane przez tych fantastycznych autorów książek dla dzieci. Czytamy nasze książki dzieciom. Włączysz swojemu łobuzowi rano, po południu lub wieczorem? Wpadnij tutaj posłuchać wszystkich autorów! Mnie też:) (czytam druga z góry)

Meluańskie recenzje!

Od W NASZEJ BAJCE

Zaliczyłam do grona najlepszych z najlepszych tę niezwykłą opowieść. To książka wyjątkowa pod wieloma względami! Będziesz świadkiem pokonywania strachów, zaspokajania potrzeb i wielkiej rodzicielskiej miłości. Tak wiele ważnych emocji i doznań tutaj znajdziesz!

Od Ładne Bebe

Ruszamy w podróż? Lądujemy na zielonej wyspie znanej z plantacji herbat – tu zaczyna się przygoda na lądzie pachnącym cynamonem, imbirem i wanilią. Wizyta w fabryce papieru powstającego z kup słoni, zbieranie herbaty czy odwiedziny w teatrze i pokaz lankijskich tańców. To też opowieści o przyjaźni. Powiew ciepła i egzotyki.

W magazynie dla mam i w księgarniach

Mela Melulu polecana przez Ambasadę Sri Lanki oraz Singapore Tourism Board!

Lubię pogadać – radio i podcasty

Meluańskie dzieciaki, czyli GANG MELULU

Natuli – dzieci są ważne polecało Melę Melulu

W 3 minutki dla TV krakow.pl o pierwszej książce – tej ze Straszkiem:)

Mela Melulu na Bookstagramach!

Jak kolorowo, czyli galeria książkowych zdjęć

Moje dobre duchy, czyli PATRONATY

Jeszcze więcej meluańskich dzieciaków:)

Posłuchaj pierwszego rozdziału Meli Melulu!

Gdy już wieczorem nie będzie sił albo gdy masz ochotę na popołudniową kawkę w ciszy i spokoju, wpadnę do Ciebie, do Twojego dziecka.
Mogę?
Całe 18 minut błogości dla Ciebie, a ja poczytam łobuzowi pierwszy rozdział Meli Melulu.
Mówią, że dobrze się mnie słucha:)

Jeszcze więcej recenzji o Meli Melulu

Recenzja w Z EKSPERTEM o DZIECIACH

Są takie książki, które nie tylko przedstawiają odległy świat, ale zapraszają do niego wszystkimi zmysłami. Działają na wyobraźnię, pachną przygodą, szepcą o emocjach bohaterów w taki sposób. Takie książki nie tylko przekazują wiedzę, one zaszczepiają w dzieciach miłość: do przygody, podróży i poznawania świata.

Recenzja w BABYGO

Jest o marzeniach, planach i ich realizacji. O pięknej przyjaźni, która utkana jest z miłości i czułości. Wyostrza wyobraźnię, wycisza i dodaje odwagi. Jest terapeutyczna, bo uczy dzieci, jak radzić sobie ze strachem i lękami. Książka jest niesamowicie intymna, pełna wyobraźni, zabawna, momentami bardzo wzruszająca.

Mela Melulu na Bookstagramach